2016 yılında Sakarya’nın Sapanca ilçesinde faaliyete başlayan YGN Endüstriyel Ambalaj konularında uzman, genç ve dinamik ekibi ile satış, satış sonrası teknik destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

YGN Endüstriyel Ambalaj, geliştirdiği uygulamalar ve çözüm ortakları ile birlikte müşterilerine ideal bir çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır. Hızlı, çözüm odaklı, teknolojiye ayak uyduran ve doğru çözümler üreten yaklaşımlarımızla sizlere en kısa sürede daha iyi ve özverili hizmet verebilmek ana prensibimizdir. Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışan personelinin gelişimini destekleyen, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı, yaratıcı, dinamik olmak temel değerimizdir.

Firmamız endüstriyel ambalaj ürünleri üzerine hizmet vermekte olup; polyester çember – poliproplen çember – şarjlı – havalı – yarı otomatik – tam otomatik – full otomatik – mekanik çemberleme makineleri – bukle tel toka – saç toka – strech film – plastik köşebent  gibi ürünler ile iş ortaklarına yardımcı olmaktadır.